Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Wierzyce – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

349 000 zł2 902 m² 120,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 168/5, położonej w malowniczej miejscowości Wierzyce. Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł61 270 m² 68,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu na sprzedaż teren przemysłowy przy węźle Wierzyce na trasie S-5 Poznań Gniezno. Powierzchnia działki: 6,1268 ha. Kształt działki - litera L Długość przy drodze - 129 m,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 192 m² 166,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 1192 m2, położonej w Wierzycach, gmina Łubowo, numer działki 101/23. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy pozwalające na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 244 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o działce w spokojnej okolicy, która pozwoli Ci na wybudowanie swojego wymarzonego domu? Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

220 000 zł1 117 m² 196,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położone działki pod zabudowę o pow. 1117m2 i 1861m2 otoczone samosiejkami sosen usytuowane w bliskim sąsiedztwie lasu w miejscowości wierzyce Gmina Łubowo. Obszar.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 573 m² 177,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 116/16, położonej w malowniczej miejscowości Wierzyce. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł800 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową Lokalizacja: ~ Wierzyce ~ Niespełna 2 km od trasy S5 ~ Niespełna 200 m. od lasu ~ 30 km. do Poznania ~ 16 km do Gniezna Sąsiedztwo: ~ Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

340 956 zł2 079 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Wierzyce przy ul. Osiedle pod Lipami, gmina Łubowo. Oferta doskonała dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 509 m² 152,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ~ Wierzyce, os. Dziewanny, ~ Odległość od S5: 500 m. ~ odległość od Gniezna: 17 km ~ Odległość od Poznania: 32 km Sąsiedztwo: ~ Las:600 m. ~ sklep spożywczy: 100m. ~ przedszkole, ok: 1.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 126 m² 176,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż rewelacyjnie położoną działkę budowlaną przy lesie, położoną w miejscowości Wierzyce gm. Łubowo os. Dębowe dz. nr 403 Bardzo szybki dojazd do Poznania i Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 301 m² 199,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Wierzyce, gm. Łubowo (osiedle Zielone) Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 265 m² 114,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - gniezna (ok 15min), - kostrzyna (ok 10min), - pobiedzisk (ok.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 041 m² 307,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną z rozpoczętą budową Wierzyce, os. Akacjowe Lokalizacja: wierzyce, osiedle Akacjowe Powierzchnia działki: 1041 m Numer geodezyjny: 207/13 Projekt domu:.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 156 m² 206,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż rewelacyjnie położoną działkę budowlaną przy lesie, położoną w miejscowości Wierzyce gm. Łubowo os. Pod Sosnami dz. nr 72 Bardzo szybki dojazd do Poznania i Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 013 m² 216,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aby obejrzeć nieruchomość i jej otoczenie kliknij w ikonę video. Sprzedam działkę budowlaną w Wierzycach gm. Łubowo o pow. 1013m2( nr działki 19/9). Osiedle Kolonia. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

134 000 zł861 m² 155,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

|działki budowlane | bezterminowe wz | imielno| Zachęcamy do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Imielno, gmina Łubowo. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +3 km

180 000 zł1 558 m² 115,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-działka-las-mpzp-imielno- serdecznie zapraszamy do zakupu malowniczej działki położonej w spokojnej miejscowości Imielno, gmina Łubowo. Nieruchomość wyróżnia się wyjątkowym położeniem -z.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +3 km

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowana na obrzeżach wsi Imielno w gminie Łubowo. Grunt o powierzchni 3000m2 położony jest przy utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +3 km

195 000 zł450 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję do nabycia praw do urokliwej działki rekreacyjnej o powierzchni 450 m2, położonej w spokojnym Imielnie, na terenie całorocznego rod Piast`. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +3 km

120 000 zł1 161 m² 103,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad stawem po żwirowni. W mpzp przeznaczenie działki określone jako mj - zabudowa jednorodzinna z nieuciążliwymi usługami, dopuszcza się dachy płaskie!.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +3 km

376 000 zł100 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowy murowany całorozny domek rod wagowo Polecam na sprzedaż ładnie zagospodarowaną, płaską, dużą działkę rod, o powierzchni około 400m2 położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +4 km

279 000 zł850 m² 328,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj swój własny azyl w sercu natury - działka rod Wagowo czeka na Ciebie! Złóż swoją ofertę cenową. Zapraszam na prezentację :) Przedstawiam ofertę dwóch działek o łacznej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +4 km

162 750 zł1 550 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w spokojnym rejonie, wśród lasów, z wieloma terenami spacerowymi. Wagowo, osiedle Karino gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +4 km

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną! Nieruchomość znajduję się w miejscowości Wagowo. Media zlokalizowane w drodze to woda, oraz prąd. Kanalizacja - szambo. Dookoła domki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +4 km

129 000 zł1 373 m² 93,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działka w spokojnym rejonie, wśród lasów, z wieloma terenami spacerowymi. Wagowo, osiedle Karino gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +4 km

99 000 zł839 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki w miejscowości Lipki, gm. Czerniejewo. Lipki znajdują się około 20 km od Gniezna i ok. 35 km od Poznania. Do obu tych miejscowości prowadzi doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +4 km

152 490 zł663 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Urokliwe działki budowlane -> gm. Pobiedziska -> kocanowo Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne działki budowlane w świetnej lokalizacji przy głównej ulicy pomiędzy Pobiedziskami a Gnieznem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +7 km

290 000 zł1 001 m² 289,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę bliźniaczą lub wolnostojącą w Pobiedziskach przy ulicy Słonecznej. działka ma powierzchnię 1001 m2 (można ją podzielić na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +7 km

290 000 zł1 001 m² 289,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +7 km

1 800 000 zł23 100 m² 77,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowo usługowy, czytelny adres, mpzp, pobiedziska Działka o powierzchni 2,31 ha, klasa ziemi V i VI. położona w gminie Pobiedziskach przy ul Fabrycznej Dla terenu obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wierzyce +7 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wierzyce,wielkopolskie

340 956 zł2 079 m² 164 zł/m²

 

 

 

Wierzyce,wielkopolskie

199 000 zł1 244 m² 159,97 zł/m²

 

 

 

Wierzyce,wielkopolskie

256 530 zł1 509 m² 170 zł/m²

 

 

 

Wierzyce,wielkopolskie

219 000 zł1 244 m² 176,05 zł/m²

 

 

 

Wierzyce,wielkopolskie

305 775 zł2 265 m² 135 zł/m²

 

 

 

Wierzyce,wielkopolskie

220 000 zł1 192 m² 184,56 zł/m²

 

 

 

Wierzyce,wielkopolskie

219 000 zł1 244 m² 176,05 zł/m²

 

 

 

Wierzyce,wielkopolskie

288 420 zł1 518 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działki przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położone w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do drogi S5 ( odległość 1 km). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wierzyce

Wierzyce,wielkopolskie

229 000 zł1 244 m² 184,08 zł/m²

 

 

 

Wierzyce,wielkopolskie

305 775 zł2 265 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez